Pomáhá matcha při hubnutí?

Pomáhá matcha při hubnutí?

Je všeobecně známo, že zelený čaj je perfektním pro celkové zdraví dospělého organismu, a že je také úžasným pomocníkem při hubnutí. Navíc obsahuje velké množství vitamínů, minerálů, ale také důležitých antioxidantů. Není nutné znát celkové složení, ale spíše vědět, že tímto je naprosto úžasným preventivním opatřením proti rakovině, ale i řady jiných nemocí a mimo jiné má i na svědomí zpomalení stárnutí kůže a i celkového organismu. Bylo několikrát prokázáno, že lidé, kteří pijí pravidelně zelený čaj, jsou po několika desítkách letech v lepší formě, než stejně staří lidé, jež zelenému čaji neholdují.

V tuto chvíli si představte, že existuje zelený čaj, který toto vše umí a to až ve čtyřikrát rychlejším tempu, než běžný zelený čaj. Je to matcha, sypaný zelený čaj z Japonska, který pijí lidé po celém světě a právě díky zmíněným účinkům, ale i skvělé chuti, si získává stále více příznivců i nadále.

Co se týče hubnutí, je matcha až veledůležitá pro tělo. Umí toho samozřejmě mnohem více, ale její podíl na redukci tělesných tuků je až ohromující. Nejen díky obsahu zmíněných antioxidantů a jiných látek, ale především proto, že umí nastartovat metabolismus ohromným způsobem a tak pomoci spalování tuků zcela jednoduchým činem – jejím popíjením.

V případě, že se rozhodnete zredukovat svoji tělesnou váhu, máte několik možností. Buďto zcela omezit jídelníček, tedy snížit energický příjem, anebo pak zvýšit energický výdej. Samozřejmě nejlepší je kombinace obou, ale co funguje ještě více je, když spolu s novým jídelníčkem a pravidelným pohybem také budete pít nápoj matcha.

Ověřené studie, které byly prováděny, jasně hovoří o tom, že právě něco tak jednoduchého, jako je popíjení čaje matcha, zrychlí organismus až čtyřikrát. To znamená čtyřikrát zrychlení spalování kalorií a tak zbavení se nadbytečného tuku.

Všichni se pak ptají – jak je to vůbec možné? Zcela jednoduše. Oproti běžnému zelenému čaji, kdy konzumujeme pouze nálev, u matchy popíjíme vše, a tudíž do sebe dostáváme všechny ty potřebné látky.

I když matcha nastartuje náš organismus, neznamená to, že se můžeme od rána do večera cpát hranolky a smaženými řízky s majonézou, a jako desert si dáme super tučný dort a díky nápoji matcha se kil zbavíme. Tak jednoduché to zas není.

Redukce tělesné hmotnosti musí být spojena i s pohybem a úpravou jídelníčku. Díky skvělým vlastnostem matchy , však nemusíme dělat ve stravě takové změny. Spalování je rychlejší, intenzivnější a hlavně zdravé. Taková dieta zapříčiní, že kila půjdou dolů a to trvale, bez známého jo-jo efektu.

Matcha nejenže nastartuje vnitřní spalování tuku, ale také dodá tělu potřebnou energii. Člověka se tak cítí svěží, pln síly a vitality a chce stůj co stůj něco dělat. Pro hubnutí, ale i správnou funkci těla, se doporučuje pít matchu třikrát denně, v pravidelných intervalech a to dlouhodobě. Dá se nejen pít jako taková, našlehaná s vodou, ale můžete ji přidat do jiných nápojů anebo klidně do jídla. Perfektní je například v bílém jogurtu, anebo nasládlém tvarohu.

Reagovat

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *